Skip to main content

Roztoč kola pro Fenix

2022

Roztoč kola pro Fenix

2022

Výsledky závodu 2022

Děkujeme všem závodníkům charitativního virtuálního závodu Roztoč kola pro Fenix! Bylo vás celkem 123 a bylo to zábavné a napínavé od symbolického startu až do samotného cíle. Pro ParaCENTRUM Fenix jste celkem ujeli 25.737 km na 692 projížďkách, na který jste strávili 1.824 hodin. Díky vám všem a našim partnerům se podařilo vybrat 113.050 Kč. Celý výtěžek poputuje na dofinancování rehabilitací klientů ParaCENTRA Fenix. 

Jednotlivec

ženy

1. místoEliška Staňková1039 km
2. místoKateřina Červinková579 km
3. místoMartina Vališová291 km

Jednotlivec

muži

1. místoIvan Sobotík2207 km
2. místoPavel Zahradníček1803 km
3. místoLukáš Laštůvka896 km

Jednotlivec

děti

1. místoNik Hanzlík117 km
2. místoJeník Maruš37 km
3. místoJosífek Maruš36 km

Jednotlivec s handicapem

ženy

1. místoAnna Xaverová229 km
2. místoBlanka Cabalková102 km
3. místo--

Rodina

1. místoFilipi381,18 km
2. místoRůžičkova150 km
3. místoJordánova23 km

Firemní tým

1. místoNová Mosilana a.s.3490,52 km
2. místoNovaservis1730 km
3. místoRychlíci 100důlky1649,76 km

Absolutní vítěz

Ivan Sobotík

2207 km

Ceny pro vítěze

od společností Medicco, NANOSHOP, TOPNATUR, Authentica, KALAS Sportswear, O’STYLE, Infinit, Sonnentor, MOJEKOLO.CZ, skibi.cz a ATEX

Benefiční předměty
od společnosti ATEX a KALAS Sportswear

Ukažte, že podporujete dobrou věc a nakupte spolu s registrací benefiční předměty. Omezený počet všech předmětů můžete zakoupit při registraci.

 • Balíček reklamních předmětů ParaCENTRA Fenix (placka, propiska, bonbóny) 50 Kč
 • Vak na záda KALAS Sportswear 100 Kč
 • Čelenka ATEX 250 Kč
 • Charitativní voucher na využití osobního asistenta klienty v hodnotě 150 Kč
 • Charitativní voucher na rehabilitaci klientů v hodnotě 500 Kč
Cena pro absolutního vítěze
od Akademie dráhové cyklistiky

Co vše získám v rámci individuální lekce pro úplného začátečníka? Kromě životního zážitku a skvělého pocitu z překonání sebe sama, se během 2 až 3 hodin odborně vedené lekce pod vedením světových dráhařů naučím bezpečně ovládat dráhové kolo bez brzd s pevným převodem, nasednout, rozjet se, zastavit a sesednout. Naučím se jezdit v klopené zatáčce a získám jistotu, když pořádně šlápnu do pedálu. Vyzkouším si tréninkové dráhové kolo, ale zároveň také závodní karbonový speciál s karbonovými disky, na kterém si zajedu dráhovou výzvu na 800m a zařadím se tak do historických tabulek podobně jako celebrity v Top Gearu. Na závěr získám originální certifikát o absolvování kurzu, na základě kterého budu moci jezdit na dráze volně sám v rámci volných čtvrtečních tréninků.

Ceny pro všechny kategorie
od společností NANOSHOP, TOPNATUR a Authentica
 • Medaile pro 1. – 3. místo s naším mottem „Roztáčíme život naplno“ vytiskla pro vítěze na 3D tiskárně firma Authentica.
 • Sportovní antibakteriální tričko nebo zboží dle vlastního výběru v hodnotě 749 Kč pro 1. místo od českého vývojáře, výrobce a prodejce špičkového funkčního oblečení NANOSHOP.
 • Český výrobce kvalitních doplňků stravy a výrobků zdravé výživy TOPNATUR věnoval všem vítězům, kteří obsadí první tři místa, balíček svých produktů.
Ceny pro jednotlivé kategorie
od společností KALAS Sportswear, O’STYLE, Infinit a Sonnentor
 • Český výrobce cyklistického oblečení KALAS Sportswear daruje své obrandované nákrčníky zlatým medailistům a bidony v různých barevných provedeních všem závodníkům, kteří obsadí 2. a 3. místo v kategorii Jednotlivec, Jednotlivec s handicapem (ženy, muži), Rodinný a Firemní tým.
 • Česká značka sportovního a volnočasového oblečení O’STYLE věnuje své čelenky pro 1. – 3. místo v kategorii Jednotlivec (ženy, muži), Jednotlivec s handicapem (ženy, muži) a Firemní týmy.
 • Infinit daroval pro výherce 1. – 3. místa v kategorii Jednotlivec (ženy, muži), Jednotlivec s handicapem (ženy, muži) a Firemní tým poukázky k návštěvě svých Wellness center.
 • Sonnentor věnoval balíček svých produktů všem třem výhercům v kategorii rodinných týmů.
Ceny pro kategorii „Jednotlivec s handicapem“
od společnosti Medicco
 • Sedák JAY LITE pro 1. místo, dárkové poukazy pro 2. – 3. místo v podkategorii ženy a muži a dárkové poukazy na produkty Firefly v podkategorii děti.
Ceny pro kategorii „Jednotlivec děti“ a „Jednotlivec děti s handicapem“
od společnosti Mojekolo.cz a Skibi.cz
 • Cyklistickou helmu zlatým medailistům, cyklistická světla stříbrným medailistům a cyklistickou brašnu bronzovým medailistům věnovala společnost Mojekolo.cz.
 • Nerezovou láhev Klean Kanteen Classic darovala prvním třem juniorským výhercům Skibi.cz.

Jaroslav Kulhavý

Pozvánka na Roztoč kola pro Fenix